بهداشت، ايمني و محيط زيست

فلسفه HSE، افزايش اثرات مطلوب صنعت با تأمين ايمني همه جانبه کليه کارکنان، تجهيزات و تأسيسات، و به صفر رساندن حوادث و آسيبها از طريق حذف شرايط ناايمن و ارتقاء ايمني و سلامت افراد در کليه سطوح می باشد. و در همین راستا، به حداقل رساندن اثرات نامطلوب صنعت بر محيط و حفاظت از محيط زيست بعنوان بزرگترین سرمايه بشريت را نیز با جدیت دنبال مي کند. مقوله هاي بهداشت، ايمني و محيط زيست بطور جداگانه در طي سالهاي متمادي (بویژه در صنایع) مطرح بوده است، اما نگاه امروز، نگاهي نو، سيستماتيک، همه جانبه و تحت يک مديريت واحد است.

بدون شک ایجاد محیط کاری سالم و ایمن برای کارکنان و حفظ محیط زیست جزء مهمترین عواملی هستند که می­توانند به افزایش سوددهی و رشد هر واحد صنعتی منجر شوند. بهره­مندی از آموزشهای HSE و بکارگیری ادوات و علائم مختلف ایمنی در محیطهای کاری و صنعتی، قطعاً نخستین و مهمترین گام در جهت برطرف کردن دغدغه­های مربوط به تأمین بهداشت و ایمنی و حفظ محیط زیست خواهد بود.

نظام مديريت يکپارچه HSE با ايجاد بستر فرهنگي خلاق و نگرشي نوین و سيستماتيک، به بررسی نواقص، حوادث، مشکلات و مخاطرات بالقوه پرداخته و روشهاي مبتني بر پيشگيري را ارائه مي­دهد.

ارتباط با سازمانهایی همچون اداره ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA)، انجمن بهداشت صنعتی آمریکا (AIHA)، مؤسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (NIOSH)، سازمان HSE انگلستان، و سازمان بین المللی محافظت در برابر آتش (NFPA) خود بیانگر اهمیت و وسعت مقوله HSE در تمام سطوح و بخشهای صنعت است.

شرکت سپهر بیکران پارسیان ضمن ارتباط تنگاتنگ با مشاورین و کارشناسان HSE، این آمادگی را دارد که کلیه تابلوها و علائم HSE را در طرحها و ابعاد بسیار متنوع بصورت پوستر، و یا بر روی زمینه­ای از جنس پلکسی، گالوانیزه ، PVC یا … و منطبق با جدیدترین استانداردهای بین المللی در اختیار واحدهای صنعتی و صنعتگران عزیز قرار دهد.