درباره ما

Author
درباره ما

سپهر بیکران پارسیان

شرکت سپهر بیکران پارسیان با عنایت پرودگار یکتا از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نموده، و در این راستا موفق به اخذ رتبه های مختلف  و همچنین گواهینامه HSE (سلامت، ایمنی و محیط زیست) گردیده است.

تماس با ما

ما همواره بر این باوریم که رمز بقای هر مجموعه (اعم از تولیدی، خدماتی، بازرگانی و …) در گرو میزان رضایتمندی مشتریان آن مجموعه است؛ لذا با بگارگیری افراد متخصص و مجرب، و با استفاده از جدیدترین و مدرنترین ابزار و ماشین آلات، همواره در راستای ارائه خدمات و محصولات در بهترین و بالاترین سطح کیفی بوده­ایم و هستیم. ضمن اینکه همواره سعی کرده­ایم تا نحوه عملکرد مجموعه را هم­تراز با جدیدترین و بروزترین متدها و همگام با استاندارهای بین­ المللی به پیش برانیم. و به فضل پروردگار در این راستا موفق به اخذ گواهی ­های مختلف نیز گشته ­ایم.

ما آماده ­ایم تا نیازهای هرروزه و اجتناب ناپذیر شما را به بهترین شکل ممکن مرتفع سازیم. مضمون “ایمن برانید، آسان بیابید” را سرلوحه کارمان قرار داده ­ایم، تا ضمن تأمین ایمنی، بستری را برایتان فراهم سازیم تا بیشترین بهره ­وری را از زمانتان داشته باشید.

رتبه سازمان زیبا سازی شهر تهران
رتبه سازمان زیبا سازی شهر تهران

از دیگر رتبه بندی ها و مجوزهای شرکت سپهر بیکران، می توان به رتبه ی سازمان زیباسازی شهر تهران اشاره نمود که این سازمان، به طور خاص مسئولیت زیباسازی شهر را بر عهده دارد.

رتبه کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری
رتبه کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری

از دیگر مجوزهای شرکت سپهر بیکران، رتبه کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی است که موجب شده شرکت در زمینه ارائه مشاوره های مالی و برنامه ریزی ها نیز بتواند همراه شما باشد.

رتبه معاونت حمل و نقل ترافیکی تهران
رتبه معاونت حمل و نقل ترافیکی تهران

معاونت حمل و نقل ترافیکی تهران، مسئولیت نظارت بر پروژه های هوشمند سازی و ایمنی حمل نقل شهر را بر عهده دارد و این شرکت دارای رتبه بندی در این معاونت می باشد.

سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور
سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور

شرکت سپهر بیکران پارسیان، دارای مجوز از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در زمینه هوشمندسازی شهر می باشد.

چرا سپهر بیکران پارسیان؟

ما مفتخریم که با ایجاد چند کارگاه در زمینه های مختلف صنعتی، ضمن اشتغال زایی، با نظارت مستقیم بر تمام مراحل ساخت و اجرا و حذف واسطه ها، توانسته ایم محصولاتمان را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم. زیرا قلباً معتقدیم که هموطنان عزیزمان لایق بهترین ها هستند.

  • ارائه راهکار کامل از تولید تا نصب و نگه داری
  • دارای چندین کارگاه تخصصی برای تولید با کیفیت محصولات
  • تولید کننده دست اول و حذف واسطه ها
  • نظارت مستقیم بر کیفیت تولید و متریال استفاده شده
  • قیمت مناسب و رقابتی

آخرین پروژه ها

کاتالوگ سپهر بیکران

برای دانلود نسخه PDF خدمات و محصولات شرکت سپهر بیکران پارسیان، بر روی لینک زیر، کلیک کنید.

دانلود