تجهیزات و مبلمان پارکینگ

تجهیزات و مبلمان پارکینگ

با رشد و پیشرفت علم، و همگام با سیر سریع تکنولوژی هر روزه شاهد به بازار آمدن خودروهای لوکس و مدرنی هستیم که مراقبت و نگهداری از آنها بدون شک نیازمند تمهیدات و تجهیزات خاصی است.

وقتی به ارزش واقعی اتومبیلتان فکر می­کنید حتماً به سالم بودن آن نیز توجه می­نمایید. و قطعاً از اینکه سوار اتومبیلی تمیز و سالم بشوید احساس خوبی خواهید داشت و از آن لذت خواهید برد، و البته برعکس.

افراد زیادی هستند که با وجود رانندگی محتاطانه، بادقت و قانونمند ولی متأسفانه بخاطر لحظه­ای غفلت یا سهل­انگاری اتومبیلشان در محوطه پارکینگ آسیب می­بیند و متحمل خسارت می­شود.

مزایای تجهیزات پارکینگ

لوازمی از قبیل استاپر (متوقف کننده خودرو)، ضربه­گیر دیوار و ستون، آینه محدب، سرعتگیر، دیوایدر (جدا کننده پارکینگ)، موانع فلزی U و G، استوانه ارتجاعی، در کنار خط کشی پارکینگ، تابلوهای هدایت مسیر و خروج اضطراری و پلاکهای شماره­گذاری پارکینگ­ها و انباری­ها، برخی از اقلامی هستند که نیاز به وجود هر یک از آنها در پارکینگ مجتمع­ها، ساختمانهای مسکونی، اداری و … انکارناپذیر است.

پس از بازدید و بررسی پارکینگ شما توسط کارشناسان شرکت سپهر بیکران پارسیان و ارزیابی اقلام و موارد مورد نیاز، اکیپ اجرایی اقدام به تجهیز محوطه مورد نظر با جدیدترین المان­های مبلمان پارکینگ متناسب با استانداردهای روز دنیا خواهد نمود. از همین حالا می­توانید با ما تماس بگیرید.

در جهت پیشبرد اهداف و در راستای اعتلای صنعت بزرگ مبلمان شهری همواره پذیرای انتقادهای سازنده­تان هستیم.

از اینکه با ما هستید به خود می­بالیم و قدردان اعتمادتان هستیم.

کاتالوگ سپهر بیکران

برای دانلود نسخه PDF خدمات و محصولات شرکت سپهر بیکران پارسیان، بر روی لینک زیر، کلیک کنید.

دانلود