تابلوهای ایمنی و سازمانی

تابلوهای ایمنی و سازمانی

اگر به مکانهای سرپوشیده مانند بانکها، ادارات، سازمانها، بیمارستانها، مجتمع های تجاری، آپارتمانهای بزرگ و برج ها، مراکز فرهنگی، آموزشی و … سری بزنید می بینید که تمام اتاق ها، بخش ها و ورودی ها با تابلوها یا پلاک های کوچک و بزرگ نامگذاری شده اند. حتی در بانکها و ادارات نام و سمت افراد را روی تابلوها یا استندهای رومیزی می بینید. در کنار ورودی اصلی بسیاری از ساختمانهای بزرگ به تابلوهای راهنمای طبقات بر می خورید که فقط و فقط برای شما و بمنظور سرعت بخشیدن و سهولت در یافتن بخش مورد نظر تعبیه شده اند. حتی در پارکینگ ها نیز، علاوه بر تجهیزات و مبلمان پارکینگ، تابلوهایی برای سهولت تردد خودروها و ساکنین نصب می شود تا در محیط های بسته و کوچک به مشکلی بر نخورند و وقت گرانبهایشان هدر نرود.

بج سینه

لایت باکس

تابلوهای ترکیبی

ویژگی های تابلوهای سازمانی

گروه سپهر بیکران پارسیان با در نظر گرفتن اهمیت تابلوی راهنما اداری و در خصوص پاسخگویی هر چه شایسته تر به نیازهای گوناگون مشتریان و با توجه به اصول تولید و استانداردهای مختلف، تابلوهای سازمانی با ویژگی های زیر ارائه می کند:

  • قابل استفاده در داخل و خارج سازمانها، شرکتها، فرودگاهها، بیمارستانها، دانشگاه ها، مدارس، آموزشگاه ها، فضاهای تفریحی و گردشگری، فروشگاه ها، ایستگاه های مترو، کارخانه ها، محیطهای صنعتی و تأسیساتی، مجتمع های مسکونی و تجاری و ...
  • موارد استفاده: بعنوان تابلوهای اخباری، تابلوهای هدایت مسیر، تابلوهای ایمنی، تابلوهای بازدارنده، تابلوهای سر درب اتاق ها، تابلوهای راهنمای طبقات، تابلوهای راهنمای بیمارستان، تابلوهای راهنمای داخل و خارج ساختمان، و بصورت پلاک یا استند رومیزی برای معرفی اشخاص و بخشهای مختلف اداری
  • از جنس آلومینیوم، کامپوزیت، پلکسی و... در طرح ها، ابعاد و فریم های بسیار متنوع و کاربردی (یکطرفه، دوطرفه، تخت، محدب، دیواری، رومیزی، آویز، اسمارت شیشه ای، لایت باکس و ...)
  • طراحی، ساخت و نصب تابلوهای چلنیوم
  • طراحی، برش و نصب انواع شبرنگ (مات، براق، مهندسی، لانه زنبوری، الماسی، منشوری، فلورسنت و ...)

ما برای وقت شما ارزش قائلیم و تابلوهایی را در اختیارتان قرار می­دهیم که علاوه بر رفع نیاز و صرفه­ جویی در زمان، باعث زیبایی آپارتمان و محل کار شما نیز می­شوند.

از اینکه با ما هستید به خود می­بالیم و قدردان اعتمادتان هستیم.

کاتالوگ سپهر بیکران

برای دانلود نسخه PDF خدمات و محصولات شرکت سپهر بیکران پارسیان، بر روی لینک زیر، کلیک کنید.

دانلود